3MAM CUKRY
FUNDACJA DLA DZIECI Z CUKRZYCĄ

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać." - Walt Disney

VOLUTPAT VITAE
Lorem ipsum

Grudzień 2021

* Akademia Mindfulness dla Młodzieży - PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA UCZNIÓW W WIEKU 11-16 LAT - zapisy

* Kiermasz przedświąteczny w Galerii Atrium Biała w Białymstoku dn. 18 grudnia 2021 godz. 9.00-17.00.

* Mikołajki na basenie.

* Zakończenie tlenoterapii. Zadanie finansowane ze środków PFRON.

Listopad 2021

* zapisy na zajęcia online z języka angielskiego.

* Zagraj z nami w piłkę nożną i wystąp w marcu na Sweet Euro Football Cup - zapisy.

* 10 listopada Białystok Biega.

* spotkanie online z klasami 1-8 w Prywatnej Szkole Podstawowej " Akademii Językowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ludwika Łazarza Zamenhofa w Białymstoku.

* zajęcia sportowe, które pomogą utrzymać dobrą kondycję sportową i poprawią cukry - prowadzący zajęcia Tomasz Czech (FITiCUKRY).

Październik 2021

* Konkurs fotograficzny i artystyczny dla osób chorych na cukrzycę.

* Licytacja Vouchera.

* 2 października Supraśl Biega.

*Ruszyły zajęcia online z języka angielskiego klasa 7 i klasa 8.

Wrzesień 2021

* zapisy na Sweet Euro Football Cup.

Termin zgłoszeń do 31.12.2021 r, kontakt 505 901 782.

Sweet Euro Cup odbędzie się 5-6.03.2022 w Suchym Lesie koło Poznania.

Drużyny mieszane dziewcząt i chłopców zagrają w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2004-2007, 2008 i młodsi, roczniki 2011 i młodsi.

* 4 września 2021 r godz. 12.00 w Bajecznym Zakątku, w Sochoniach, gm. Wasilków odbędzie się festyn rodzinny " Zakończenie Lata z 3mam cukry Fundacją dla Dzieci z cukrzycą". Zadanie publiczne jest finansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Gminy Wasilków, Patronat nad wydarzeniem obejmie Burmistrz Wasilkowa.

* Szkolenie - zaplanowano szkolenie kadry pedagogicznej w jednej ze szkół w Wasilkowie - " Jak obchodzić się z dzieckiem chorym na cukrzycę".

* Zapisy na basen. Zajęcia od września do grudnia.

* Basen - " Rehabilitacja Dzieci niepełnosprawnych poprzez basen". Zadanie publiczne jest finansowane z Urzędu Gminy Wasilków.

* Basen - " Rehabilitacja Dzieci niepełnosprawnych poprzez basen". Projekt jest finansowany z darowizny otrzymanej od Fundacji Lotto im. H. Konopackiej.

* "Wyrównanie szans w nauce z językiem obcym" - zapisy.

Sierpień 2021

* Bar na Składnicy  27.08.2021 r piątek godz. 17.00 - zaproszenie podopiecznych 3mam cukry Fundacji dla Dzieci z cukrzycą na spotkanie integracyjne zorganizowane przez Kreatywny Wasilków.

* Szkolenie w przedszkolu kadry pedagogicznej - " Jak obchodzić się z dzieckiem chorym na cukrzycę".

* Zapisy na basen.

Lipiec 2021

* "Rehabilitacja Dzieci chorych na cukrzycę typu 1 w o2Med Podlaskim Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej" - 34 dzieci/młodzieży skorzysta z bezpłatnych zabiegów. Zadanie finansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Czerwiec 2021

* Konkurs plastyczno -językowy  "Let's go out and play - It's summer holiday" w Przedszkolu Samorządowym Integracyjnym nr 26 w Białymstoku. Konkurs zrealizowano wspólnie ze Stacją Paddington Szkołą Języków Obcych.

* IV Mistrzostwa w piłce nożnej Dzieci z Cukrzycą w Suchym Lesie 20-21 czerwca. Zadanie publiczne sfinansowane ze środków publicznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Fotorelacja na facebooku, filmy na youtoube.

* Dzień Dziecka 13 czerwca godz. 16.00 Bar na Składnicy (Rybniki), kierunek Augustów.  W programie: szkolenie medyczne, rozgrywki piłkarskie, malowanie na streczu, przejazd ciuchcią, ognisko. Fotorelacja na facebooku, film na youtube.

* Szkolenie z firmą Dexcom

* fanimani.pl - dołącz do osób, które bezpłatnie wspierają 3mam cukry Fundację dla Dzieci z cukrzycą przy okazji zakupów online

* Zapisy na zabiegi tlenoterapii

* Zakończenie projektu - "Wyrównanie szans w nauce z językiem obcym".

* Zakończenie projektu  - "Rehabilitacja Dzieci niepełnosprawnych poprzez basen".

* Szkolenie z firmą Ascencia

* Treningi przygotowujące zawodników na Mistrzostwa Polski w Suchym Lesie

Kwiecień 2021

* Zapisy drużyn na Mistrzostwa Polski w Suchym Lesie

Marzec 2021

* 10 voucherów na zabiegi w komorze hiperbarycznej przekazanych bezpłatnie podopiecznych

Luty 2021

* Wspólne nagranie filmu z Fit Cake NO SUGAR NO PROBLEM, relacja na youtube.

* "Rehabilitacja Dzieci niepełnosprawnych poprzez basen"

basen od stycznia do czerwca